Ректорат Прикарпатського національного університету виступив з пропозицією підтримки української мови

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ректорат Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника виступив з пропозицією підтримки української мови та заснування Фонду імені Тараса Шевченка. Ініціатива спрямована на підтримку державної мовної політики та є позицією університету з даного питання.

  Основною метою діяльності Фонду стане підтримка ініціатив творчої студентської та учнівської молоді з питань розвитку української мови. Задля цього серед студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника буде оголошено конкурс на кращу наукову роботу, присвячену розвитку та поширенню української мови. Крім того, для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл області планується проведення олімпіади із знання української мови. Раз у рік в день народження Кобзаря переможці отримуватимуть грошові премії.

  Слід відзначити, що на фінансування та підтримку Фонду університет планує виділити близько 50 тис. гривень, зібраних викладачами та студентами.

  Дану ініціативу в серпні цього року буде запропоновано для розгляду на засіданні Вченої ради та трудового колективу університету. 

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150