317 курсантів розпочнуть навчання 3 вересні у відновленій “Школі міліції”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківську відновлює свою діяльність найстаріший у краї юридичний навчальний заклад, який у народі знають як школу міліції.

  Третього вересня о 9 годині на плацу розформованого рік тому міліцейського юридичного інституту знову зазвучить духовий оркестр і вишикуються юнаки та дівчата в курсантській формі. Новий навчальний рік тут розпочнуть 317 курсантів факультету громадської безпеки та соціальної роботи Львівського державного університету внутрішніх справ. Сто з них вступили до університету цього року й успішно пройшли табірний збір у навчально-тренувальному центрі під Львовом. Разом із курсантами в Івано-Франківськ повернулися викладачі колишнього Прикарпатського юридичного інституту, які минулий навчальний рік працювали у Львові.

  До складу переведеного з львівського університету факультету входять чотири кафедри: соціально-гуманітарних дисциплін; кримінально-гуманітарних дисциплін та оперативно-розшукової діяльності; адміністративного, цивільного права та процесу; спеціальної фізичної та вогневої підготовки. 

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150