“Президентські” стипендії для обдарованих студентів — нижчі звичайних

 • 180x150
 • Опубліковано:

  имошенко, якій заборонили зустрічатися з соратниками, "всупереч вимогам пенітенціарної служби", влаштовувала провокації, відмовлялася покидати коридор і намагалася "пошкодити двері в відділенні лікарні своїми підборами". Про це заявили в ДПтС і показали відповідне відео.

  Державна пенітенціарна служба (ДПтС) України заявляє, що в п’ятницю, 28 вересня екс-прем’єр Юлія Тимошенко, яка вже п’ятий місяць лікується у лікарні ЦКЛ №5 Харкова, влаштувала там "бунт і провокації".

  Такою була реакція представників Державної пенітернціарної служби на оприлюднене екс-прем’єром відеозвернення, у якому Юлія Тимошенко назвала своє ув’язнення "пеклом" і закликала "покінчити з мафією Януковича" на виборах.

  "Порушуючи режим, громадський порядок, ігноруючи прохання медичних працівників, ігноруючи будь-які зауваження та прохання співробітників Качанівської колонії, Тимошенко намагалася пошкодити двері в відділенні лікарні своїми підборами", — сказано в офіційному повідомленні ДПтС.

  "Всупереч законним вимогам пенітенціарної служби, ув’язнена влаштовувала провокації, погрожувала не покидати коридорного приміщення відділення, погрожувала "не давати нікому спокою", відмовлялася повернутися в свою палату", — йдеться в повідомленні ДПтС.

  Як зазначили у відомстві, це відбувалося після того, як Яценюк, Турчинов і Немиря покинули територію лікарні, коли пенітенціарна служба не дозволила їм відвідати Тимошенко і "провести партійну нараду в палаті засудженої".

  Також у пенітенціарній відомстві знову заявили, що відмова є законною, нагадавши, що Тимошенко "ще за перші два з половиною місяці перебування в ЦКЛ, вичерпала річну норму побачень".

  У ДПтС підрахували, що за час перебування Тимошенко в ЦКЛ № 5 "Укрзалізниці" їй було надано більше 180 дозволів на проведення зустрічей з представниками Європарламенту, дипломатичних місій міжнародних і зарубіжних організаційно-правових інститутів, політичними діячами та окремими громадянами.

  Також з 1 серпня по 29 вересня Тимошенко провела 37 побачень зі своїми захисниками (з них — 14 зустрічей з Власенко), 6 зустрічей з німецькими лікарями, і три зустрічі з іншими особами (екс-президентом Європарламенту Петом Коксом, радником президента Польщі Тадеушем Мазовецьким і колишнім послом ЄС в Україні Ж.М. Пінту Тейшера).

  Дзеркало тижня. Україна

   

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150