Українські вчені називають нововведення Табачника профанацією

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Українські науковці написали міністрові Табачнику відкритий лист: "Ви виховуєте націю невігласів – не може бути такого, щоб фізика не увійшла до переліку обов’язкових предметів".

  І це було тільки перше зауваження. "Для справжнього профільного навчання потрібно від трьох до п’яти років, а в іншому випадку це буде поглиблене вивчення того чи іншого предмету", – йдеться в листі.

  "Просто більше годин на якийсь предмет за відсутності бази, технології і таке інше – це також буде профанація профільного навчання", – вважає заслужений вчитель України Віктор Громовий.
  Дехто називає профанацією й інше нововведення Міністерства освіти, пише ТСН. Цього року всі п’ятикласники обов’язково мусять вивчати другу іноземну мову на вибір. Офіційно це називається новим державним стандартом. "Новий стандарт вступає в силу з першого вересня, а виконувати цей стандарт немає кому", – нарікає заступник директора загальноосвітньої школи Інна Нестоїтер.

  Проте чиновники заперечують брак кадрів і звітують натомість про те, що найбільше українських школярів другою іноземною обрали німецьку та російську. Як от, наприклад, в одній сільській школі на Запоріжжі. Щоправда, "великий та могутній" тут вчитимуть не від великої любові, а таки через те, що іншу іноземну викладати нікому.

  Відомості

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150