Україна та Словаччина підписали угоду про взаємне визнання документів про освіту

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Братиславі Україна і Словаччина сьогодні, 8 квітня, в ході круглого столу підписали угоду про академічному взаємне визнання та еквівалентність документів про освіту. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти (Міносвіти).

  В рамках круглого столу відбулося підписання Угоди між Кабміном України та Урядом Словаччини про академічному взаємне визнання та еквівалентність документів про освіту, виданих в Україні та Словаччині.

  Зокрема, угода поширюється на документи державного зразка про освіту і науковий ступінь "кандидата наук", видані навчальними закладами та уповноваженим органом державної влади України, документи про освіту, що видані навчальними закладами Словаччини, а також на інші документи, що свідчать про відповідному періоді навчання, складання іспитів, заліків і практиці, які видаються під час навчання навчальними закладами відповідно до вимог чинного законодавства кожної з держав.

  Крім того, документи про базову загальну середню освіту, видані в Україні, і документи про більш низьку середню освіту, видані в Словаччині, визнаються еквівалентними і дають право їх власникам продовжувати навчання для отримання повної загальної середньої освіти в Україні та загальної середньої освіти в Словаччині. Крім того, документи про середню професійно-технічну освіту, видані в Україні, і документи про середню професійну освіту, видані в Словаччині, визнаються еквівалентними.

  Як повідомляється, згідно з угодою, документи про повну загальну середню освіту, видані в Україні, і документи про середню загальну освіту і повну середню професійну освіту, видані в Словаччині, визнаються еквівалентними і дають право їх власникам продовжувати навчання, в тому числі у вищих навчальних закладах, відповідно до вимог чинного законодавства обох держав.

  Зазначимо, що угода про взаємне визнання документів про освіту укладається на невизначений термін і набуває чинності з першого дня місяця, наступного за датою отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення, в якому договірні сторони повідомляють про виконання ними внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності угоди.

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150