В Івано-Франківську пройшов ІТ-Форум для вчителів інформатики

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На базі Прикарпатського університету відбувся ІТ-Форум для вчителів інформатики Івано-Франківська. Педагогів ознайомили з останніми тенденціями цифрових інновацій.

  Організаторами заходу виступили ГО "Самопоміч" та Леся Федорук, покійний чоловік якої став символом іт-руху в Івано-Франківську. Саме Павло Федорук у нашому місті створював інформаційні технології, які потім викликали значний інтерес в Європі.

  Під час форуму письменик Володимир Єшкілєв висловив нетрадиційні ідеї для розвитку Івано-Франківська.

  "Івано-Франківськ -це містечко, яке практично не має виробництва. До нього збільшують кількість поїздів, але туристи тут довго не затримуються. Ми є пересадочним пунктом до Європи. Тому перспектива зовсім не в туризмі, як нас переконували. Ми сьогодні зустрілися, щоб закласти основи для перетрансформації нашого міста у русло, яке відповідає 21 століттю. І саме вчителі інформатики закладають цьому ази",- зазначив літератор.

  Роботу форуму продовжив керівник проектів однієї з найбільших іт- фірм Івано-Франківська Іван Дячишин. Він ознайомив вчителів з перспективами їхньої роботи.

  Додамо, що одним з ключових питань форуму була підготовка іт- спеціалістів з майбутнім працевлаштуванням, адже в місті здійснюється проект зі створення найбільшого в Західній Україні іт-середовища, яким займається керівник ГО "Самопоміч" Тарас Виноградник.

  "Важливо не тільки підготувати спеціалістів, але й працевлаштувати їх. Адже Івано-Франківськ не повинен ставати донором кваліфікованої робочої сили. Наше місто має розвиватися, як середовище з майбутньою переспекивою для кожного жителя у ньому",- прокоментував Виноградник.

  Зазначимо, до організації заходу долучилися Управління освіти і науки міста Івано-Франківськ, Прикарпатський національний університет та іт-фірми Івано-Франківська.

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150