Нардеп Шевченко: Фінансування освіти по залишковому принципу – це шлях в нікуди!

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ні для кого не секрет, що фінансування стратегічного напрямку розвитку держави – освіти, сьогодні здійснюється по залишковому принципу, а мало б бути одним з пріоритетних. На цьому наголошує народний депутат України Віктор Шевченко, адже чим більше вивчає проблематику свого виборчого округу, тим більше вбачає необхідність у лобіюванні інтересів освітян.

  «Фінансування освіти по залишковому принципу – це шлях в нікуди. Ми повинні сьогодні вкладати в розвиток дітей, забезпечувати їх новітніми освітніми засобами, а у сільських школах не всюди є книги у достатній кількості, вже не говорячи про самі умови в яких вчаться дітлахи. Десь дах тече, десь парти ще з часів радянського союзу, їдальні потребують ремонту, пічне опалення в школах потребує заміни, відсутні теплі туалети… Чим більше відвідую навчальні заклади, тим більше переконуюсь, що необхідно максимально сил зосередити на допомозі освітянській галузі», – наголошує Віктор Шевченко.

  Помічники народного депутата України у Рогатинському районі Роман Дашавець і Іван Сидоренко постійно і системно працюють, вивчають проблеми мешканців Рогатинського району, систематизують побачене та по можливості сприяють їх вирішенню. Важливим напрямком роботи є покращення благоустрою шкіл, садочків, створення умов для розвитку підростаючого покоління.

  «Роботи у нас дуже багато. Активно діє громадська приймальня Віктора Шевченка у Рогатині, де ми розглядаємо звернення мешканців, реагуємо на них. Допомагаємо в першу чергу тим, кому це найбільш необхідно. Особливо, реагуємо на звернення, які стосуються створення необхідних умов для навчання і всебічного розвитку дітей», – розповідає Роман Дашавець.

  Нещодавно депутати-укропівці побували на урочистому концерті з нагоди 45-річчя садочку № 2 «Дзвіночок» в Рогатині, а в подарунок привезли спортивний інвентар для дошкільнят.

  Директор садочка Марія Малецька Марія подрункам тішиться, адже відтепер є можливість ввести в навчання ігрові елементи, а самі заняття стануть для дітлахів цікавішими та рухливішими.

   

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150