Голова ОДА пообіцяв мільйон гривень для будівництва школи на Надвірнянщині

 • 180x150
 • Опубліковано:
  Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук зустрівся із громадою села Чорний Потік Надвірнянського району. Участь у спілкуванні також взяли заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, керівники профільних департаментів ОДА та депутат обласної ради Михайло Ерстенюк.

  Під час зустрічі сторони обговорили процес будівництва школи у селі, яке розпочалося ще у 1989 році. Наразі 419 дітей займаються у старій будівлі, яка є непридатною до проведення навчального процесу, оскільки перебуває в аварійному стані. Частина учбових класів розташовані у різних приміщеннях, зокрема, й у сільській раді.

  За словами представників громади, серед сільської дітвори є багато обдарованих учнів, які посідали високі місця на обласних та всеукраїнських олімпіадах і конкурсах. Окрім того, щороку завдяки демографічному приросту збільшується кількість дітей. Тому питання будівництва нової школи особливо хвилює жителів села.

  Варто додати, що на місці нової школи залито фундамент і вимуровано стіни першого поверху. Для проведення будівельних робіт з обласного і районного бюджетів цьогоріч передбачається понад 500 тис. грн.

  «Завершення будівництва та реконструкції об’єктів соціальної сфери є першочерговими у роботі обласної влади. Наступного року плануємо завершити будівництво школи у с. Крилос Галицького району. Окрім того, тривають роботи щодо зведення загальноосвітнього навчального закладу у с. Раковець Богородчанського району, – підкреслив Олег Гончарук. –  Також ще у поточному році буде додатково виділено один мільйон гривень для будівництва школи у селі Чорний Потік. Йдеться про співфінансування з обласного бюджету 700 тис. грн та з районного – 300 тис.грн».

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *