• 180x150
 • На Прикарпатті на зарплати медикам та освітянам не вистачає 300 млн гривень (ВІДЕО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це повідомив голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук.

  Очільник Прикарпаття відзначив, що затримують заробітну плату працівникам медичної та освітньої галузей вже близько півтора місяця. Проте, голова ОДА працює над вирішенням цієї проблеми.

  “На сьогоднішній день у нас є до півтора місяця затримка по заробітній платі. Я в п’ятницю був у Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Ця проблема є озвучена. Ми про неї говоримо. І те, що заробітні плати будуть однозначно виплачені, наголошую, з Державного бюджету, це очевидні речі. Пробували перенести виплату заробітних плат на місцеві бюджети – це нереально. Сумарно і освітня, і медична зарплати до кінця року сягають порядка від 250 до 300 мільйонів – це нереально коштами обласного бюджету виплатити”, – відзначив голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук.

  Крім того, високопосадовець додає, що в майбутньому таких проблем в області не повинно бути. Адже витрати на заробітні плати закладені у Держбюджеті, – інформує Третя Студія.

  “Зараз процес формування бюджету на 2018 рік це передбачає. Очевидно, коли ми говоримо про профтехосвіту, так, є питання. Але коли ми говоримо про зарплату медика, про зарплату вчителя, – це очевидні речі. І тому не тільки я, але і в сусідніх областях голови адміністрацій намагаються донести те, що без допомоги центральних органів влади нам цю пробему не вирішити”, – підкреслив Олег Гончарук.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *