• 180x150
 • У Калуші школярі початкових класів харчуватимуться безкоштовно

 • 180x150
 • Опубліковано:

  6 вересня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, на якому прийняли рішення про безкоштовне харчування окремих категорій учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста в першому семестрі 2017-2018 року.

  Головним доповідачем була Леся Кобзан, в. о. начальника управління освіти Калуської міської ради, яка неодноразово наголошувала на тому, що таке прийняття рішення є дуже важливим для раціонального харчування школярів, до того ж для батьків це має вагоме значення, інформують “Вікна”.

  За її словами, на сьогодні лише три райони області мають можливість харчувати учнів 1-4-х класів: у Галичі, Городенці та Бурштині.

  Планується організовувати безкоштовні сніданки для 3 124 учнів 1-4-х класів. Щоденна вартість харчування становитиме 9 гривень. Отож загальна сума на день складе 28 089 грн.

  Крім харчування школярів початкової школи, у Калуші є потреба надавати безкоштовне харчування для: 58 дітей сиріт, що є учнями 1-11-х класів, 489 дітей із малозабезпечених сімей 1-11-х класів, 18 дітей із внутрішньо переміщених громадян України ита республіки Крим та 177 дітей із сімей, де батьки мають статус учасників АТО. Вартість сніданків у цих категорій учнів є різною.

  Загалом на безкоштовне харчування у місті передбачили 4 762 800 грн. За перше півріччя з бюджету буде використано майже 2,5 мільйона.

  Підприємства, з якими співпрацює Ууправління освіти, також долучаються до забезпечення безкоштовного харчування дітей. Зокрема, ПАТ «Іскра» забезпечує харчування для дітей, сім’ї яких за актами обстежень відносяться до малозабезпечних сімей, але не мають належно оформлених документів.

  Член виконкому Андрій Дрань поцікавився тим, чому в школах харчуюються не тільки учні та вчителі. Мова йде про батьків та посторонніх відвідувачів шкіл. Дрань запропонував підприємцям та охороні школи більше слідкувати за тим, хто заходить до шкільної їдальні.

  Нагадаємо, що Кабмін скасував безкоштовне харчування для школярів 1-4-х класів.

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *