• 180x150
 • Вибори в ІФНТУНГ: журналістів не пускали на виборчу дільницю

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 6 вересня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбуваються вибори ректора.

  Як повідомляє «Галицький кореспондент», на посаду керівника вишу претендують Євстахій Крижанівський, Олександр Петровський та Дмитро Вольченко.

  Для обрання нового керівника учбового закладу організували 4 виборчі дільниці: головна – у фойє бібліотеки, в актовому залі Коледжу електронних приладів, в актовому залі Бурштинського енергетичного коледжу та в актовому залі Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

  Право голосу мають 1 тис. 357 виборців. З них 75% – педагогічні працівники, 10% – інші штатні працівники та 15% – студенти.

  Варто зазначити, що журналістам треба було акредитовуватись за 3 дні до виборів. А в день госування хотіли навіть заборонити фотозйомку через скло: один з членів виборчої комісії без пояснень попередив представників ЗМІ, що не можна фотографувати. Згодом голова комісії перепросив та повідомив, що не можна заходити всередину без акредитації, а фотографувати через скло – можна.

  Журналісти викликали поліцію. Після спілкування з членами оргкомітету на підставі ст.26 ЗУ «Про інформацію» кореспонденти зайшли в бібліотеку університету, де проходять вибори.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *