Юна художниця з Франківська за перемогу в міжнародному конкурсі отримала путівку до Бельгії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  13-літня Уляна Боднар, вихованка гуртка «Палітра» Міського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Рошак І.К.), учениця ЗШ № 19, провела незабутні канікули у Бельгії.

  Як повідомляє Департамент освіти та гауки Івано-Франківської міської ради, двотижневу подорож дівчинка отримала за перемогу в міжнародному конкурсі «З любов’ю до Бельгії».

  Подарували школярці поїздку до Європи ГО «Ротарі Клуб Івано-Франківськ» та Міждержавний комітет Україна – Бельгія – Люксембург. Конкурс проходив  за підтримки Посольства Королівства Бельгії в Україні та Генерального Посла Бельгії Люка Якобса.

  Мета конкурсу – через мистецтво зблизити нації та надихнути дітей більше дізнатися про Бельгію, намалювати на папері свої уявлення і думки про цю країну. Організаторами конкурсу у місті Івано-Франківську стали ГО «Ротарі Клуб Івано-Франківськ» та «Ротаракт Клуб Івано-Франківськ».  Співорганізатор – Міський центр дитячої та юнацької творчості.

  «Графічну роботу “Секре-Кер” Уляни високо оцінило професійне журі, і разом із 23 дітьми з усієї України дівчина вперше відкрила для себе Європу. Вражень чимало, адже програма була максимально насичена подіями: екскурсії, майстер-класи, знайомства і навіть зйомки власного фільму…. Не обділили організатори юних талантів і подарунками – професійний набір для малювання дасть нагоду Уляні створити нові прекрасні картини. Хоча улюблена техніка малювання – графіка, Уляна планує розвиватися далі і удосконалювати свої вміння в живописі.

  Саме завдяки професіоналізму педагогів та праці дітей, є нагода здобувати такі перемоги та відкривати дитячим серцям світ через подорожі», – йдеться у повідомленні.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *