Прикарпатські студенти повернулись до навчання у Кракові

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У жовтні розпочався черговий навчальний рік для студентів магістерської програми Інституту економіки й управління у нафтогазовому комплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, які навчаються у Краківській гірничо-металургійній академії (AGH) імені Станіслава Сташіца за програмою подвійних дипломів.

  Як повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації, що прикарпатські студенти мають унікальну можливість безплатно здобувати освіту і отримувати дипломи магістра європейського зразка, навчаючись на стаціонарній формі в Польщі, та дипломи магістра про закінчення ІФНТУНГ за дистанційною програмою навчання.

  42 студенти ІнЕУ приїхали до Кракова на навчання: 20 студентів першого року навчання та 22 студентів другого року. Цьогоріч студенти спеціальності «Облік і аудит» вперше отримали можливість навчатися за кордоном.

  В урочистостях з нагоди початку нового навчального взяли участь директор ІнЕУ, проф. Гораль Л. Т., заступник директора з міжнародної співпраці, доц. Вербовська Л. та завідувач кафедри обліку і аудиту  Софія Кафка.

  Крім того, розпочалося семестрове навчання студентів ІнЕУ в Поморській Академії в Слупську (Польща) відповідно до підписаного у 2015 році договору між Поморською Академією та ІФНТУНГ. Наразі це – 16  студентів Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі, які  навчатимуться тут впродовж одного семестру за узгодженим навчальним планом.

   

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *