ПНУ нагородили за участь у міжнародному проекті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  12 жовтня 2017 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася презентація результатів першого року впровадження нової типової програми «Методика навчання англійської мови» в 10 педагогічних і класичних вищих навчальних закладах України.  

  Як повідомляє прес-служба Прикарпатського Національного університету імені В. Стефаника, інноваційна програма була укладена за підтримки Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні  в рамках проекту «Шкільний учитель нового покоління» і пілотується у вищих навчальних закладах з 2016/17 навчального року.

  В обговоренні Програми брали участь Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, Заступник Міністра Павло Хобзей, Менеджер програм з англійської мови Саймон Етертон, ректори, проректори, декани факультетів, завідувачі кафедрами та викладачі вищих навчальних закладів-учасників Проекту.

  Прикарпатський національний університет на заході представляли проректор з науково-педагогічної роботи, професор Галина Михайлишин – координатор проекту; доцент кафедри англійської філології факультету іноземних мов Ігор Романишин –  учасник робочої групи з розробки Програми.

  Під час проведення презентації вищі навчальні заклади-учасники проекту, серед яких і Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, були нагороджені сертифікатами за участь в проекті.

 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *