Більше сотні надвірнянських учнів взяли участь у ярмарку кар’єри

 • 180x150
 • Опубліковано:

  17 жовтня Надвірнянський районний центр зайнятості організував та провів Ярмарок кар’єри для учнів загальноосвітніх шкіл.

  Як повідомляє відділ активної підтримки безробітних Надвірнянського районного центру зайнятості, мета даного заходу – популяризувати навчальні заклади,  зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, сформувати позитивне ставлення до них.

  У ярмарку кар’єри взяли участь близько 120 учнів та запрошені представники учбових закладів: Івано-Франківського Прикарпатського університету імені Василя Стефаника, Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету, Надвірнянського ПТУ №11, Надвірнянського військово-спортивного ліцею, Коломийського Інституту управління природними ресурсами «Крок», Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу та туризму Національного Університету харчових технологій.

  Присутніх привітала заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Анжела Ментинська, яка у своєму виступі зазначила, що цей захід має на меті допомогти шкільній молоді у самовизначенні та професійному виборі та сприяти його розвиткові. А ще – підвищити рівень знань школярів про основні тенденції на сучасному ринку праці та актуальні професії чи спеціальності. Фахівець представляла навчальні заклади, які приймуть активну участь в презентації.

  Присутні були ознайомлені з учбовим процесом, який відображає прогресивні тенденції сучасної освіти з використанням новітніх інформаційних технологій, спрямованих на оволодіння професією і формування особи. Також представники навчальних закладів   розповідали учням про забезпеченість гуртожитками, умови проживання в них, організацію дозвілля студентів, умови для занять фізичною культурою та спортом, запрошували учнів відвідати дні відкритих дверей навчальних закладів, бо, як каже народна мудрість: краще один раз самому побачити, аніж сто разів почути.

 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *