Калуське училище відсвяткувало 50-річний ювілей

 • 180x150
 • Опубліковано:

  19 жовтня Калуське вище професійне училище №7, де сьогодні навчається більш як 800 учнів, відзначило своє 50-ліття закладу.

  Підготовка кваліфікованих робітників тут здійснюється за такими напрямками, як будівництво, автотранспорт, швейне виробництво, громадське харчування, електротехнічне виробництво, передає «Нафтохімік-Калуш».

  У ВПУ №7 не просто допомагають хлопцям і дівчатам освоїти популярні і затребувані професії, а й вчать правильно їх застосовувати. Тут навчилися поєднувати багаторічний досвід із новітніми методами навчання. Тож з нагоди ювілею згадаємо минуле й розкажемо про сьогодення закладу, а також про відзначення п’ятдесятиліття.

  Розпочалося відзначення із відкриття Франкової літературної вітальна та виставки кулінарних виробів «Скарбниця Франкової кухні». Також у фойє закладу були представлені учнівські вироби та експозиція новітніх дидактичних і рекламних матеріалів навчально-практичних будівельних центрів, що діють у навчальному закладі.

  Під час заходу відбулася Інтернет-конференція «Фомування професійно освіти на теренах Калущини в кінці XIX – на початку XX століття» за матеріалами якої адміністрація закладу в майбутньому планує видати книгу. Також пройшов круглий стіл, де обговорили зміст навчання з робітничих професії з врахуванням досягнень в галузі техніки та новітніх технологій. Окрім цього, в цей день у ВПУ №7 урочисто відкрили нову майстерню та провели кілька цікавих майстер-класів. А завершилося святкування концертною програмою та святковим обідом, який приготували учні училища, що навчаються за напрямком «громадське харчування».

   

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *