Франківські школярі відзначились на Всеукраїнських предметних олімпіадах

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Під час осінніх канікул школьні команди Івано-Франківська вдало виступили в завершальному етапі Всеукраїнських предметних турнірів.

  Про це повідомили в Департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

  Так, на турнірі юних географів, що відбувся в Харкові, наше місто  представляла команда Української гімназії № 1 «If-geo» у складі: Іванюка Михайла (7-Б), Струка Тараса (7-Б), Метошоп Олександри-Анни (7-Б), Басараб Софії (5-А) та Олексин Ксенії (6-А). У турнірі взяло участь 26 команд з 15 адміністративних областей України.

  За підсумками фінальної гри франківська команда виборола ІІ місце. У індивідуальному заліку відзначився Струк Тарас та капітан команди Іванюк Михайло. Керівник команди – Ольга Яремко, вчитель географії УГ№1.

  Крім того, гідно виступила й команда юних економістів Української гімназії № 1 «Економічний кокос», яка в складній та конкурентній боротьбі пробилась у фінал та виборола диплом ІІ ступеня. Команда відзначилась ерудицією та неокласичним підходом до розв’язання сучасних економічних проблем. Щиро вітаємо Погляд Вікторію (капітан команди), Цідило Ольгу, Зеляка Назарія, Стасюка Романа та Федоріва Остапа із заслуженою перемогою, адже в турнірі взяли участь 22 команди. Керівник команди – Жанна Бородуліна, вчитель економіки УГ № 1.

  «Турнір юних математиків – це прекрасна можливість знайти нових друзів та взяти участь у математичних дискусіях», – зазначив капітан команди юних математиків «Альфа» Івано-Франківського ПМЛ Тринога Мирослав. На турнірі у Вінниці, з-поміж 20 команд наші ліцеїсти завоювали диплом ІІІ ступеня. Як і капітан, члени команди Тихомиров Валентин, Підгірняк  Роман, Гащук Ростислав, Фоменко Надія висловили сподівання, що з кожним роком результати виступів команд юних математиків з Івано-Франківська будуть покращуватися.

  Команду «Альфа» до участі в турнірі готували вчитель математики Олена Микитин та доцент ПНУ імені Василя Стефаника Анатолій Казмерчук.

 • 180x150