Івано-Франківські діти навчаються захищати свою землю

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На виконання наказу Департаменту освіти та науки на базі шкільного тиру Івано-Франківської  школи №21 (директор О.Чопик) провели змагання з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів 7-9 класів на Кубок ГО «Обласна спілка учасників АТО».

  Як повідомляє Департамент, у змаганнях участь взяло 99 учнів із 33 навчальних закладів. Усі команди належним чином підготувались до проведення першості, дотримувались вимог Положення про проведення першості, що сприяло чесній боротьбі між учасниками першості.  Адміністраціями навчальних закладів були враховані зауваження та методичні рекомендації, надані за підсумками проведення І міської першості зі стрільби із пневматичної гвинтівки у 2016 році, що сприяло підвищенню якості досягнень учнів зі стрільби та організації проведення змагань.

  Дирекція ЗШ №21  створила та забезпечила належні умови для відкриття, проведення, закриття змагань та чергування вчителів та медичного працівника під час проведення змагань. Організаторами змагань виступили Департамент освіти та науки (директор Ігор Смаль) та департамент молодіжної політики та спорту директор Віталій Матешко). Почесними гостями змагань були колишні воїни АТО полковник Маланюк, майор Карпенко та Денис Руденський, теперішній начальник відділу спорту міської ради

  Відкриваючи змагання, міський голова Руслан Марцінків зазначив, що, зважаючи на те, що в наш час триває війна Росії проти України, дуже важливо, щоб кожен громадянин мав уяву про те, як необхідно користуватись зброєю, уміти влучно стріляти, а також побажав учням у чесній та безкомпромісній боротьбі визначити переможців.

  Ігор Валько, головний спеціаліст Департаменту освіти та науки, передав вітання від імені директора Департаменту Ігоря Смаля, учасника АТО, найщиріші вітання юним спортсменам і висловив сподівання, що набуті стрілецькі навички школярі будуть застосовувати тільки на спортивних майданчиках, а в нашій країні незабаром завершиться війна і в Україні знову запанує мир та спокій.

  Учасник АТО, член  ГО «Обласна спілка учасників АТО», полковник Маланюк, вітаючи спортсменів, подякував дітям за те, що у час війни вони пам’ятають про тих, хто змушений зі зброєю в руках відстоювати незалежність та суверенітет молодої української держави на східних рубежах України. Завдяки любові та теплу переданих на передову дитячих малюнків, оберегів, українські військові гідно переносять усі тяготи військової служби, залишаються на зло ворога живими та неушкодженими й не дають агресору плюндрувати українську землю.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150