“Різдвяну абетку” Ліліани Лавренюк презентують франківським школярам

 • 180x150
 • Опубліковано:

  29 листопада 2017 р. о 12:30 в Івано-Франківській приватній загальноосвітній школі І ступеня «Католицька школа святого Василія Великого» за адресою вул. Василіянок, 17 відбудеться презентація дитячої християнської книги «Різдвяна абетка» Ліліани Лавренюк.

  Під час презентації відбудеться знайомство молодших школярів, учнів перших класів, з Ліліаною Лавренюк ― авторкою «Різдвяної абетки» й інших дитячих християнських книг: серія «У світі святих. Зима» і «У світі святих. Весна», «Палац апостола Томи», «Моя перша вервиця», «Місяць з Марією. Завдання і розмальовки для дітей». Це буде не просто зустріч автора з дітьми та розповідь про книгу «Різдвяна абетка», на дітей чекає творча презентація: учні п. Ліліани читатимуть вірші з абетки. Діти дізнаються і про інші книжки авторки. Також на них чекатимуть приємні сюрпризи й подарунки.
  Метою презентації є заохотити дітей до читання книг, а особливо добрих християнських. Сподіваємося, що зустріч буде надзвичайно цікавою, адже не щодня дитина має можливість поспілкуватися з автором книг.

  Про автора
  Ліліана Лавренюк ― головний редактор відділу дитячої книги, автор книг і сценаріїв дитячої телепрограми «Ангел нашої вулиці», журналіст, коректор у видавництві «Апостол». Учитель української мови й літератури навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-ліцей № 23 Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника» м. Івано-Франківська. Одружена, син ― студент. Є учасницею ансамблю духовної музики «Ave Maria» церкви Христа Царя оо. Василіан. Належить до мирянського чину святого Василія Великого.

  Багаторічний досвід роботи в школі, знання дитячої психології та вміння спілкуватися з дітьми, чути та відчувати їхні потреби і вподобання, сприяє тому, що Ліліана Лавренюк влучним, тонким і точним словом торкається душі маленького читача. Адже відомо, що найкраще для дітей може писати людина, яка безмежно їх любить, знає їхні потреби, мислення, зацікавлення та завжди старається зрозуміти.

  Детальніша інформація за тел.: 097 6001122
  Електронна адреса: apostolbook@gmail.com

  Організатор ― видавництво «Апостол».

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150