У франківському коледжі вивчатимуть особливості дитячого характеру

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Днями Рада управління Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника прийняла рішення щодо виділення коштів у 2018 році для створення на навчально-дослідного центру формування характеру дитини.

  Як повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, створення центру відбудеться у рамках міжнародної співпраці коледжу з Інститутом формування характеру (Character International, Inc, штат Техас, США).

  За отримані кошти буде придбано сучасне електронне обладнання для проведення дистанційного навчання, вебінарів та конференцій, а також буде закуплено необхідні меблі та відповідне устаткування.

  Варто зазначити, що Івано-Франківський коледж співпрацює з Інститутом формування характеру впродовж трьох років. За цей час професори Інституту Чарльз Ландрет, Джон Кук та Девід Глісон провели для наших студентів 6 навчально-тренінгових сесій.

  Навчальна програма складається з трьох рівнів, кожному з яких присвячений окремий тренінг: «Виховання характеру дітей», «Конфлікти. Стратегії, способи виходу із конфліктних ситуацій», «Лідерство». Після участі в кожному із тренінгів слухачі отримують відповідні сертифікати.

  Студенти та викладачі, котрі проходять усі три рівні навчання, отримують додатковий сертифікат тренера, який дозволяє їм проводити тренінги відповідної тематики. За період співпраці з американськими колегами більше півтори сотні студентів спеціальностей «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта» і троє викладачів пройшли усі рівні навчання та отримали сертифікати тренерів. Два етапи навчання пройшло 109 студентів та 8 викладачів, перший етап – 76 студентів.

  Уже в березні 2018 року в новообладнаному науково-дослідному центрі відбудеться чергова сесія за участі американських колег з Інституту формування характеру.

   

  (Visited 63 times, 1 visits today)
 • 180x150