Прикарпатські студенти-нафтовики отримали престижну міжнародну нагороду

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Студентське відділення Суспільства інженерів нафтогазової промисловості SPE, яке з 2010 року функціонує при Інституті нафтогазової інженерії, отримало найвищу нагороду міжнародної професійної організації SPE – «Видатне студентське відділення SPE 2017 року» (Outstanding Student Chapters).

  Як повідомляє прес-служба Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ), це вже друга висока нагорода, в 2014 році студентське відділення SPE було відзначено нагородою «Золотий стандарт відділень 2014» (Gold Standard Chapters). Студентів відзначили за високі показники в роботі, участь членів SPE в міжнародних конференціях та конгресах, проведення Міжнародних нафтогазових конгресів SPE в ІФНТУНГ та за підсумками роботи в 2017 році.

  Зокрема, у 2017 році студентське відділення SPE при ІФНТУНГ провело низку цікавих заходів з метою популяризації філософії міжнародної організації SPE, залучення молоді до наукової роботи. Високим рівнем організації та результативністю відзначився проведений в ІФНТУНГ ІІІ Міжнародний паливний конгрес 2017. Почесними гостями на цьому міжнародному студентському форумі були президент «SPE International 2018» Дарсі Спаді та регіональний директор SPE Центральної та Східної Європи Жан-Марк Дюма.

  Висока нагорода підкреслює активну наукову діяльність студентського відділення SPE при ІФНТУНГ, успішність та якість організованих заходів. Варто зазначити, що основними критеріями оцінки діяльності відділення були: співпраця із нафтогазовою галуззю, рівень організації суспільної діяльності та впровадження інновацій, професійний ріст учасників.

  Суспільство інженерів нафтогазової промисловості SPE (англ. Society of Petroleum Engineers, SPE) – міжнародна некомерційна професійна організація технічних фахівців нафтової промисловості. Основною метою суспільства є накопичення та поширення знань в області розвідки і видобутку нафти, а також розвиток супутніх технологій.

  Офіси SPE знаходяться в Далласі, Х’юстоні, Лондоні, Дубаї, Куала-Лумпурі. Членами організації є більше 168 тис. Чоловік, у тому числі, понад 68 тис. студентів, з 144 країн.

   

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150