Троє надвірнянських ліцеїстів стали призерами Всеукраїнської інтернет-олімпіади

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На базі Одеського ОІППО відбувся фінальний етап 17 Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади із математики, фізики, географії, хімії, біології та економіки.

  Як повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА, організаційно-методичне забезпечення проведення заходу здійснював Інститут модернізації змісту освіти.

  Мета змагань – сприяння широкому залученню обдарованої молоді до інтелектуальних змагань, що проводяться з використанням мережі інтернет, пошуку та підтримки здібних школярів.

  У двох турах І (заочного) етапу XVІІ Всеукраїнських учнівських інтернет-олімпіад із математики, фізики, хімії, біології, географії та економіки взяли участь 1 тис. 840 учнів із 24 областей України та м. Київ.

  За рішенням оргкомітету та журі до участі у фінальному етапі було запрошено 161 учень із 18 регіонів України.

  Проте безпосередню участь у змаганні взяли 133 учасники. Від Івано-Франківської області було запрошено 6 учнів (5 з економіки та один з математики), троє з них – надвірнянські ліцеїсти.

  За результатами фінального етапу 17 Всеукраїнської інтернет-олімпіади з економіки дипломи вибороли четвертокурсники (11 клас) Надвірнянського ліцею: Ольга Віфлінзідер, Дмитро Петруняк та Олександр Ковальчук.

   

 • 180x150