У Тлумачі дітей почали вчити програмуванню

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У приміщенні Публічної бібліотеки Тлумацької об’єднаної територіальної громади (ОТГ) стартував клуб програмування для дітей Соde Club.

  Як повідомляє прес-служба Тлумацької ОТГ, заняття проводили волонтери, учні Тлумацької гімназії Анна Павлюк та Вадим Барчук.

  Code Club UA – це всеукраїнська мережа безкоштовних факультативних волонтерських клубів кодування для дітей 9-11 років, де волонтери навчають дітей писати комп’ютерні програми у вільний від уроків час.

  Засідання клубів відбуваються один раз на тиждень у школах, бібліотеках або будинках дитячої творчості і тривають одну годину. У Code Club діти вчаться програмувати, створюючи комп’ютерні ігри, анімацію і веб-сайти. Програма передбачає створення одного проекту за один урок.

  Програма Code Club має 4 рівні, кожен з яких є складнішим за попередній і складається з набору проектів та завдань. Виконання цих завдань не лише передбачає набуття знань та практичних вмінь, але й стимулює дітей до використання власної уяви в процесі створення креативних проектів. На перших двох рівнях (Terms 1 & 2) ми вчимося основам програмування на базі мови Scratch. Третій рівень (Term 3) присвячено вивченню базових понять HTML and CSS. На четвертому рівні діти знайомляться з мовою Python.

  Code Club було створено у Великій Британії веб-дизайнером Клер Саткліф і програмістом Ліндою Сандійк у квітні 2012 року. Тепер Code Club існує вже у 32 країнах світу, від США і Бразилії до Австралії і Нової Зеландії. Сподіваємося, українські школярі та волонтери також оцінять переваги програм Code Club та стануть їх активними учасниками.

  (Visited 49 times, 1 visits today)
 • 180x150