На Прикарпатті за пробне ЗНО треба заплатити

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 9 січня, почалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне опитування (ЗНО). Про це повідомляє Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

  У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

  Учасники пробного ЗНО мають можливість:

  ознайомитися з процедурою та зразками тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;

  виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

  завчасно ознайомитися з організацією роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

  навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту;

  отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;

  оцінити власний ступінь готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

  Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою. Інформуємо, що для осіб, які проходитимуть пробне ЗНО-2018 в Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях, вартість одного пробного тесту складе 132 гривні.

  Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • з української мови і літератури з 24 до 26 березня,
  • з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов з 31 березня до 2 квітня.

  Результати тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.

 • 180x150