Освітянка з Івано-Франківська стала переможницею всеукраїнського конкурсу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  19 січня в Офісі Омбудсмана у Києві нагороджували переможців Всеукраїнського конкурсу навчально-методичних розробок «Права людини крізь призму сучасності» .

  Як повідомляє Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради, переможницею цього конкурсу стала Ольга Андріяшко, керівник гуртка журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості.

  Саме її розробка заняття для старшокласників по створенню соціальних плакатів посіла найвищу оцінку журі та виборола абсолютне переможне І місце. Серед членів журі були представники Міністерства освіти та науки, Міністерства юстиції, представник Amnesty International в Україні, представники Гельсінської спілки з прав людини.

  Конкурс тривав з березня по грудень 2017 року. Він був організований Українською Гельсінською спілкою з прав людини за підтримки Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в межах Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

  Участь у конкурсі методичних розробок взяли понад 200 педагогічних працівників, творчих колективів навчальних закладів. Мета конкурсу – сприяння реалізації  Всесвітньої програми освіти в сфері з прав людини, поширення інформації про права людини, розвиток зацікавленості щодо актуальних питань в сфері прав людини, формування в українському суспільстві поваги до гідності людини.

  Сама освітянка неабияк надихнулася таким високим  визнанням своєї праці: «Такі перемоги дають усвідомлення власної цінності та ваги.  З’являється ще більше бажання працювати, а головне – удосконалюватиcя і рухатися вперед. Адже, навчаючи дітей, мусиш сам постійно вчитися. А похвала і визнання роботи  необхідні кожному вчителю та приємні».

  Відзначимо, що за цей рік кілька вихованців пані Ольги також стали переможцями різноманітних Всеукраїнських учнівських конкурсів.

   

  (Visited 59 times, 1 visits today)
 • 180x150