В Угорниках керівників дитсадків вчили демократії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На базі ДНЗ № 32 «Солов’ятко» у с. Угорники Івано-Франківської міської ради проведено педагогічну майстерню для керівників закладів дошкільної освіти міста «Демократичні підходи в управлінні закладом дошкільної освіти».

  Про це повідомляє Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

  Семінар-тренінг  з даної проблеми провели досвідчені тренери – методисти лабораторії дошкільної та початкової освіти Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Людмила Мінда та Наталія Бабій Тренінг проведено в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

  Проект спрямований на розвиток громадянського суспільства в Україні шляхом підвищення рівня обізнаності освітян, вихованців та їхніх батьків, державних службовців, представників органів місцевого самоврядування з питань демократичного громадянства та прав людини.

  Проект покликаний удосконалити процес співпраці між органами державної влади, системою освіти та громадськістю для створення демократичного середовища у місцевих громадах.

  Виконуючи різноманітні практичні завдання керівники закладів дошкільної освіти вправлялись у вмінні аналізувати рівень демократичної культури у закладі та власній управлінській діяльності, пошуку механізмів співпраці з учасниками навчально-виховного процесу на демократичних засадах.

  У роботі семінару-тренінгу взяли участь заступник начальника Департаменту освіти та науки Н.Микула та директор Інформаційно-методичного центру О.Савка.

  Різдвяного настрою учасникам методичного заходу додали педагоги та вихованці «Солов’ятка», які зустріли їх гучними колядками та віншуванням. Після завершення роботи керівники закладів дошкільної освіти міста мали нагоду ознайомитись із оснащенням та оформленням приміщень нещодавно відкритого дошкільного закладу. До огляду інтер’єру залів, групових кімнат та кабінетів присутніх гостинно запросила в.о. завідувача М.Чікалова.

  (Visited 76 times, 1 visits today)
 • 180x150