Для освітян Івано-Франківська провели ділову гру

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради на базі СШ № 11 провів педагогічну майстерню керівників закладів загальної середньої освіти під назвою «Нова українська школа – шлях до успіху».

  Як повідомляє Департамент освіти та науки, професійне спілкування відбулося у форматі ділової гри та спонукало керівників до обговорення та пошуку рішень з актуальних освітніх проблем.

  Якою ж  буде майбутня школа? – ключове питання,  яке розглядалося на зустрічі директорів, оскільки нова українська школа має відповідати новим освітнім потребам, враховувати не лише вимоги державних стандартів, а й орієнтуватися  на задоволення потреб учнів, батьків.

  У ході заняття було проведено опитування керівників про те, як вони сприймають упровадження основних ідей освітньої реформи, наскільки позитивно і впевнено налаштовані на зміни. Понад 70% керівників закладів загальної середньої освіти міста вірять в успіх нової української школи та висловлюють сподівання, що нова Концепція – це реальний план змінити освіту.

  Під час ділової гри директори шкіл розкрили свої вміння задіювати професійні механізми – маркетингові підходи – для досягнення освітніх цілей та створювати аналітичну карту освітнього закладу, враховуючи внутрішнє і зовнішнє середовище, які є основними складовими при забезпеченні якості освітніх послуг.

  Лейттемою зустрічі стало обговорення низки системних змін, які торкнуться освіти, вироблення якісно нової моделі української національної школи перш за все  з врахуванням досвіду українського шкільництва, а не тільки практики закордонних освітніх систем. Адже лише у збереженні  національних особливостей, культури, мови, способу мислення, ментальності полягає європейськість сучасної української освіти.

   

   

  (Visited 96 times, 1 visits today)
 • 180x150