У Франківську представили інтерактивний освітній інструмент зі сталого розвитку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Днями в приміщенні Івано-Франківської обласної бібліотеки для юнацтва громадські організації МБО ІЦ “Зелене досьє” (Київ) та “Молода Просвіта Прикарпаття” презентували мультимедійний посібник зі сталого розвитку “Крок за кроком”.

  Новітній інструмент представляє собою віртуальний тур по різних місцях, які люди зазвичай відвідують протягом щоденної діяльності, повідомили СТИК організатори заходу.

  Користувач може обрати для навчального моделювання з 22 запропонованих будь-яку тему про захист довкілля та сталий розвиток.

  Серед них: малі гідроелектростанції в горах, промислове тваринництво i вода, бджоли і сільське господарство, роздільне збирання відходів, паркінг в центральній частині великого міста, стихійний ринок, створення нацiональних природних паркiв, утеплення стін багатоквартирних будинків та інші.

  Учасники інтерактивного тренінгу мали змогу більш детально зупинитися на вивченні плану розвитку маленького містечка. Ця тема була актуальна для більшості присутніх, оскільки вони представляли різні райони області.

  Ми робили акцент на поширення інформації у маленьких містах і селах, тому на захід приїхали люди з Рожнятова, Надвірни, Богородчан, Тисмениці, – говорить представниця “Молодої Просвіти Прикарпаття” Зоряна Захарчишин. – Це в основному освітяни, громадські діячі, державні службовці”.

  Над розробкою посібника працювали угорські та українські експерти під егідою програми “Місцеві ініціативи для сталої України” (LINK) Регіонального екологічного центру для Центральної та Східної Європи (REC).

  Експерт з питань освіти Клімент Мінджов наголосив учасникам про важливість активного поширення отриманої інформації.

  Наша організація, так само, як й інші, буде проводити у районах практичні семінари на основі презентованого матеріалу, – запевнила керівник “Молодої Просвіти Прикарпаття” Євгенія Бардяк. – Уже найближчим часом поїдемо в села і містечка, тому будемо раді запрошенню до співпраці від освітніх закладів”.

  У Франківську такі навчання серед школярів та студентів і надалі підтримуватимуться департаментом молодіжної політики і спорту міської ради, як запевнила спеціаліст Ольга Мельнікова. Вона відмітила великий попит на сучасні методи викладання в умовах становлення нової української школи.

  Усі охочі уже найближчим часом зможуть отримати он-лайн доступ до згаданого посібника на сторінці організації у мережі Facebook.

  (Visited 76 times, 1 visits today)
 • 180x150