Для студентів 50+. У Калуші відкрили новий навчальний рік в Університеті третього віку (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результат пошуку зображень за запитом "Для студентів 50+. У Калуші відкрили новий навчальний рік в Університеті третього віку. ФОТОФАКТ"

  3 жовтня в приміщенні Краєзнавчого музею Калущини відбулося відкриття нового навчального року в Університеті третього віку.

  Слухачів університету привітали з початком навчального року директор територіального центру соціального обслуговування міста Калуша Надія Рим та директор музейно виставкового центру Артур Єфремов, пише Стик з посиланням наВікна.

  Також студенти Університету прослухали цікаву лекцію від наукового співробітника музею-оселі родини Івана Франко Наталії Мельник.  Ознайомились також з новою експозицією предметів,  яку передали в дар музею спадкоємці Павла Фединяка та етнографічними залами музею.

  Основною метою соціального проекту «Університет третього віку» є реалізація принципу навчання людей старшого віку впродовж усього життя та підтримка фізичних, психологічних та соціальних здібностей. Студенти 50+ отримають необхідні для повноцінного існування в сучасному світі знання, відчують себе потрібними, усвідомлять, що життя продовжується і межі пізнання не існує. Університет третього віку дозволить пенсіонерам розкрити у собі ті таланти, які були притиснуті сірими буднями, роботою, клопотами і родинними проблемами.

  Навчання для студентів є абсолютно безкоштовним оскільки – це соціальний проект.

  Раніше йшлося, що У Калуші слухачам Університету третього віку провели мандрівку Національною галерею Берліну.

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150