Педагог з Калуша отримала відзнаку “Учитель року-2018”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результат пошуку зображень за запитом "Прикарпатка отримала відзнаку “Учитель року-2018”"

  МОН готове долучити переможців конкурсу “Учитель року” до навчання педагогів.

  Про це повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з переможцями та лауреатами Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2018”, яка відублася в Києві, пише Стик з посиланням на прес-службу відомства.

  “Успіх реформи “Нова українська школа” безпосередньо залежить від учителів, і Міністерство освіти і науки готове підтримати переможців конкурсу “Учитель року”, які хочуть ділитись власним досвідом та поширювати сучасні педагогічні практики,” – зазначила Лілія Гриневич.

  Під час зустрічі учасники обговорили питання підвищення якості вивчення як української, так й іноземних мов, з’ясували комунікативні методики, які допоможуть першачкам НУШ швидше адаптуватися до навчання. Серед інших тем — підготовка молодих учителів у вишах, підвищення інтересу школярів до фізичної культури, збереження здоров’я дітей.

  Лілія Гриневич зазначила, що саме вчителі-переможці та лауреати конкурсу “Учитель року” могли б стати тими, через кого поширюватиметься така інформація. Вона доручила профільному Інституту залучати їх до підготовки матеріалів для підвищення кваліфікації вчителів.

  Серед нагороджених — вчитель української мови та літератури калуського ліцею №10 Ольга Кецмур, яка цьогоріч перемогла у всеукраїнському конкурсі “Учитель року-2018”.

  Міністр також вручила вчителям почесні грамоти Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України. До пакету нагород увійшли також ювілейні монети “Серце віддаю дітям”, які Національний банк України випустив до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського.

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150