Студенти ІФНМУ вчаться на серіалах англійською мовою

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Пов’язане зображення

  Цікаво провести час і вдосконалити знання англійської.

  Студенти Івано-Франківського національного медичного університету учасники Європейської медичної студентської асоціації (EMSA) почали серію переглядів англомовних фільмів на медичну тематику, пише Стик з посиланням на Фіртку.

  Днями в університеті відбулася перша зустріч відродженого студентського проекту «Фільми і медицина». Учасники події познайомилися, попрактикували розмовну мову та ознайомитися з новими англійськими словами та діагнозами. А дивилися першу серію серіалу «The Good Doctor». За словами організаторів, стрічка заінтригувала молодь, тому з вони нетерпінням чекають наступної зустрічі через тиждень.

  «Ми вирішили реінкарнувати наш давніший проект «Фільми і медицина», — розповідає одна з організаторів подій, студентка ІФНМУ Юлія Свердел. — Зараз дуже актуальною є проблема незнання студентами англійської мови, а вона дуже потрібна і для спілкування, і для нових іспитів, які недавно ввели в медичних університетах. Тому ми вирішили дивитися серіал англійською мовою з субтитрами і після перегляду обговорювати все побачене саме англійською, щоб тренувати нашу розмовну англійську».

  EMSA запрошує долучатися усіх охочих студентів-медиків.

   

  (Visited 57 times, 1 visits today)
 • 180x150