Студентку франківського вишу відзначили грошовою нагородою за найкращу магістерську роботу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результат пошуку зображень за запитом "Франківська студентка отримала 1000 доларів стипендії за найкращу магістерську роботу"

  У Прикарпатському національному університеті завершився конкурс на найкращу захищену цьогоріч магістерську роботу, пише Стик з посиланням на Курс.

  Його ініціатором виступив Фонд Інституту Східноєвропейських досліджень (м.Варшава, Республіка Польща) у рамках двосторонньої Угоди про співпрацю між Фондом та Прикарпатським національним університетом, інформує прес-служба ПНУ імені Василя Стефаника.

  Експертною комісією було розглянуто 15 захищених магістерських робіт, які подали на здобуття стипендії Фонду цьогорічні випускники-магістри факультетів та інститутів Прикарпатського університету.

  Кращою визнана захищена магістерська робота магістрантки Навчально-наукового Юридичного інституту Ірини Шукало.

  Тема роботи – «Правовий режим санітарно-захисних зон». Науковий керівник – доктор юридичних наук, професор Надія Кобецька.  Зазначимо, що зараз Ірина Шукало навчається в аспірантурі Прикарпатського університету.

  «Рішення комісія було відзначити саме цю роботу. Ми підтримуємо всі ініцативи Прикарпатського університету, а саме викладачів і студентів, які пов’язані з «Європою Карпат». Саме зараз, в умовах викликів сучасності, потрібно вирішувати різні складні питання, зокрема, в правовому аспекті, пов’язані з захистом довкілля, Карпатського парку. Ми маємо зберегти все це для наступних поколінь», – зазначив під час виступу представник Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень Яцек Ключковські.

  Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні (2005-2010 рр.), представник Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень Яцек Ключковські урочисто вручив переможниці конкурсу Ірині Шукало грошовий сертифікат в розмірі 1000 доларів на отримання стипендії Фонду.

  «Ми намагалися вибрати таку тему, яка актуальна, не досліджена і, передусім, може мати продовження для практики. Надалі будемо працювати над цією проблемою. Плануємо в дисертаційному дослідженні вийти на досвід країн Європейського Союзу і запропонувати інші шляхи вирішення проблемних питань щодо санітарно-захисних зон. Це важливо для нас з точки зору екологічного права, яке актуальне і немає кордонів», – сказала науковий керівник, доктор юридичних наук, професор Надія Кобецька.

  «Над своєю науковою роботою я працювала 3 роки. Суть дослідження полягає у вивченні правового режиму санітарно-захисних норм в Україні, визначенні їх особливостей та характерного типу. Сьогодні більшість людей є вразливими до різних негативних впливів з боку діяльності підприємств, різних шумів і т.п. Саме санітарно-захисні зони покликані захистити людину, навколишнє середовище задля подальшого розвитку і людини, і, в цілому, суспільства», – розповіла про своє наукове дослідження переможниця конкурсу Ірина Шукало.

  В червні цього року 10 студентів Прикарпатського університету отримали від засновника Фонду Зигмунта Бердиховського грошові сертифікати на отримання впродовж навчального року щомісячної стипендії в розмірі еквіваленту 100 доларів.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150