На конкурсі “Міс Всесвіт-2011” Україну представлятиме Олеся Стефанко з Коломийщини

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У грудні минулого року наша землячка, Олеся Стефанко з Коломийщини, перемогла на конкурсі краси «Міс Україна Всесвіт». І саме вона 12 вересня представлятиме Україну на ювілейному шістдесятому конкурсі краси «Міс Всесвіт 2011» у бразильському Сан-Пауло. Зараз 22-річна Олеся закінчує навчання в Одеській юридичній академії та потрохи готується до боротьби за звання найкрасивішої дівчини на планеті.

  — Олесю, вже розпочалась якась серйозна підготовка до конкурсу?

  — Наразі я займаюся самостійно. Активно відвідую спортзали та різні процедури у салонах краси. Десь у квітні збираюсь їхати до Нью-Йорка. Туди мене запросила погостювати Саша Ніколаєнко (Міс Україна 2001, президент конкурсу «Міс Україна Всесвіт», жінка 72-річного американського мільярдера Філа Раффіна – Авт.). Там уже активніше буду готуватися до конкурсу. Знаю, що вона домовилась з різними спеціалістами, з якими я буду займатися хореографією та дефіле.

  Але поки що весь вільний час зосереджую на навчанні.

  — З ким із дизайнерів працюєте? Чи є вже ескізи суконь, в яких ви представлятимете Україну?

  — Щодо національного костюма, то ми ще з моїм директором комітету над цим думаємо. Знаю напевне, що вечірня сукня, як минулоріч, буде від американської дизайнерки Шері Хіл.

  — Кого вважаєте головними конкурентками?

  — Учасниць бачила лише в Інтернеті – переглядала фото. На деяких сайтах вже навіть є прогнози, хто переможе, хто увійде до п’ятірки чи десятки. Вважаю своїми основними конкурентками дівчат з Пуерто-Ріко, Венесуели та Мексики. Дуже красиві.

  — І які ставки на Україну?

  — Поки що втішні (сміється). Бачила на багатьох форумах, прогнозують, що я увійду до п’ятірки. Але намагатимусь виграти та гідно представити Україну.

  — До речі, як з навчанням – встигаєте? Чи немає якихось поблажок для королеви краси?

  — Стараюсь завжди відвідувати пари, особливо семінари. Правда, останнім часом часто доводиться їздити в Київ, але намагаюсь наздоганяти. Беру в одногрупників конспекти та на цілі вихідні засідаю за навчання. Я завжди вчилася добре, сесії складала на відмінно. Поблажок для мене нема. Наприклад, після перемоги у конкурсі здавала сесію на рівні з усіма одногрупниками.

  — Світські вечірки часто відвідуєте? Як відпочиваєте?

  — Недавно повернулася з Києва, де була на церемонії нагородженні «Viva! Найкрасивіші люди України». Наступного тижня знову туди поїду – на «Тиждень моди», де буду дефілювати. Поки немає такої активної підготовки до «Міс Всесвіт», то намагаюсь вільний час проводити з друзями. Ми часто ходимо в кіно або сидимо десь у затишній місцині та просто розмовляємо.

  — Додому, в Ковалівку, часто їздите? А як батьки сприйняли те, що ви будете представляти Україну на такому серйозному конкурсі?

  — Останній раз була на Різдво. Звичайно, батьки дуже горді за мене. Вони навіть цього не очікували. Коли я йшла на конкурс «Міс Україна», то вони мене дуже підтримували. Казали, щоб я не переживала, якщо не виграю. Зрозуміло, що в суспільстві побутує думка, нібито ці всі конкурси краси є «купленими». Тому батьки не сподівалися, що я виграю. На самому конкурсі їх зі мною не було, але відразу ж після нього я зателефонувала додому. Батьки були в шоці. Спершу – купа емоцій, потім запитали: «Ти певно жартуєш?». Не могли повірити. Але зараз вони за мене дуже раді та горді.

  — Кажуть, що на тих конкурсах деякі впливові та небідні люди підшукують собі наречених? Це так?

  — Я не заперечую. Але все залежить від людини. Якщо ти йшла на конкурс саме з такими цілями, то, звісно, приймеш подібну пропозицію. Але коли ти дійсно планувала боротися за перемогу, щоб потім достойно представляти Україну, то такі пропозиції можна легко та з гідністю відхиляти.

  — Вам пропонували?

  — Звісно! І неодноразово – до конкурсу, після нього. Казали, щоб я готувалась (сміється).

  — Зараз у вас є кохана людина?

  — Наразі нема.

  — А яким повинен бути чоловік, який би вразив Міс Україну?

  — Ніколи не будувала для себе ідеалів. Напевне, це має бути сильна та впевнена в собі людина. Він повинен знати, чого хоче, та добиватись цього.

  — Поділіться маленькими секретами вашої краси та успіху?

  — В першу чергу треба любити себе. Якщо ти ставишся з любов’ю до себе, тоді тобі хочеться змінюватися та вдосконалюватись. Звичайно, треба багато часу приділяти і своїй зовнішності, але не забувати, що це в людині не головне. Хоча, спершу таки оцінюють за зовнішністю, але потім саме внутрішні якості виходять на перший план. Також не можна забувати про спорт, здорове харчування та здоровий сон – це головні інгредієнти краси.

  Газета "Репортер"

  (Visited 58 times, 1 visits today)
 • 180x150