Чин монашого похорону

 • 180x150
 • Опубліковано:

  14 січня в монастирській каплиці сестер Мироносиць в м. Івано-Франківську відбувся чин Монашого похорону с. Орести (Василенчук), яка несподівано відійшла до вічності. Очолив монаший похорон Апостольський Адміністратор Бучацької Єпархії УГКЦ, всесвітліший о. Дмитро Григорак, ЧСВВ разом з Протосинкелом Єпархії митр. прот. Олегом Каськівом та в співслужінні духовенства чотирьох Єпархій УГКЦ: Івано-Франківської, Коломийсько-Чернівецької, Бучацької та Тернопільсько-Зборівської. Серед духовенства були представники всіх структур Івано-Франківської єпархії, мати та родина покійної, вся рідна спільнота та вірні, які так чисельно зібрались, щоб провести с. Оресту в останню дорогу. Після моління молитви на єлей, яке здійснив о. Дмитро Григорак, ЧСВВ тіло буле перенесено на подвір’я монастиря, де було прочитано Євангелію та виголошена проповідь: «…..бути людиною та наповнювати цей світ любов’ю в першу чергу, що і старалася чинити сестра Ореста….» – на таких роздумах зупинився в своїй проповіді о. Дмитро Григорак, ЧСВВ, окресливши земне життя і служіння покійної.

  Після проповіді похоронна процесія направилась до Погінського монастиря оо. Василіян, що в с. Погоня, Тисменицького району, де стараннями прп. о. Нікодима Гуралюка, ЧСВВ було засновано монаший цвинтар на якому і було захоронено тіло с. Орести (Василенчук).
   

  Єпископи Івано-Франківський Кир Володимир (ВІЙТИШИН), Єпископ Софрон (Мудрий), ЧСВВ, всі працівники Єпархіального управління та структур Єпархії, все духовенство та вірні висловлюють щире співчуття мамі покійної с. Орести, близькій родині, сестрам монахиням згромадження сестер Мироносиць, співпрацівникам катехитичної комісії з якими разом працювала, вчителям християнської етики в школах м. Івано-Франківська та всім близькім. ВІЧНАЯ І СВІТЛАЯ ЇЙ ПАМ’ЯТЬ.

  Ієрей Юрій Трухан – прес-секреатр Єпархії
   

  (Visited 70 times, 1 visits today)
 • 180x150