КУЗЬМА (СКРЯБІН): «Я – ЛЮДИНА КАЙФУ»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «Коломия, ви кльові! Я тут лишаюся!». У звичайних джинсах та кросівках, зате з купою позитивних емоцій – саме таким побачили Андрія Кузьменка відвідувачі нічного клубу SECTOR. Лазити по сцені на колінах? Запросто! Кузьма сам підходить до пульту ді-джея, налаштовує потрібний звук, підморгує дівчатам, обнімається з охоронцями… До речі, своїх глядачів він попросив триматися на мінімальній відстані від сцени. Чим і користувалися його численні фанати, заряджаючись вибуховою енергією співака. Під приціл Скрябіна потрапила навіть і я, коли бігала з фотоапаратом на шиї біля сцени. Та найбільше був здивований самий Скрябін детальним знанням коломийців пісні «Натаха»: «Народ, хто знає слова пісні «Натаха»? Що, всі? Йо-ма-йо, ну ви даєте!»

  – З мене лізе і мудре, і дурне однаково, як з м’ясорубки фарш, – каже співак. – Я людина кайфу, я не можу відмовити собі в цьому задоволенні, не можу цей процес зупинити. Знаю, що якщо щось зупиню, то щось піде не так. Я виключив тєлік сім років тому. Я не дивлюся українські канали і воно лікує. Кожні новини на будь-якому телевізійному каналі– це маніпуляція нашим інтелектом. Виключайте новини і побачите, що через рік станете зовсім іншою, щасливою людиною.

  До речі, через Коломию Кузьма проїздить частенько. Та і в самому писанковому місті далеко не вперше – у нас він уже виступав тричі. Правда, було то трохи давненько, тому пропозицію Юрія Малярчука, власника нічного клубу SECTOR прийняв із задоволенням. Щоправда, у Кузьми настільки щільний графік, що концерти й проекти розписані на півроку наперед. Тому домовлявся заздалегідь за три місяці до події.

  – Дррринь… Дзвонить Юра. – Алло? – Можеш приїхати? – Можу. В Коломиї давно не був, – згадує розмову Кузьма. – Я ніколи не їду в те місто, куди я хочу поїхати. В мене є такий грубий зошит, і якщо я виїжджаю в місто без того зошита, можна вважати, що я виїхав без голови… Нічого не пам’ятаю, нічого не знаю! В мене в зошиті все записано.
  Спів, звичайно, не єдине його заняття. Окрім того, що він готує до виходу новий альбом, дві пісні з якого він і репрезентував у нічному клубі, Кузьма встигає ще й вести декілька телепередач на українських каналах. А буквально через тиждень він їде до Франції – вестиме новий проект «Битва націй».

  Шоу-співак сказав: «Учора написав їм гімн, пісня реально кльова, підтримує бойовий дух. Мене тішить, що в тій компанії буде багато людей, яким я симпатизую, зокрема, боксер Слава Узелков, футболіст Сергій Ребров, Фоззі, гурт «Алібі». Така велика плеяда нормальних людей…»

  Одразу з Коломиї Кузьма поїхав до Івано-Франківська (гостюватиме у друзів), залишивши коломийців з шаленими емоціями, після півторагодинного виступу та в очікуванні нових зірок…

  Оксана РОМАНЕНЧУК,
  Коломийські ВІСТИ

   

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150