Валентин Наливайченко: теперішня влада тимчасова

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора під час зустрічі молодих лідерів Прикарпаття з головою політради "Нашої України"  Валентином Наливаченком відбулася розмова про можливу співпрацю молодіжних організацій з НУ. Та питання торкнулися не лише робочої частини, а й політичної.

  На зустрічі були представники 22 громадських організацій з 8 міст області. З них близько 5 неполітичних.

  Зокрема, пан Валентин пообіцяв організаціям-партнерам європейські звязки та всеможливе просування у високі партійні списки. "Саме такі кроки приведуть "Нашу Україну" до успішного розвитку",-переконаний голова політради.

  Із словами: "не словом, а ділом" мешканець області вручив Валентину Наливайченку запрошення на весілля дочки, згодом аналогічне запрошення отримав Віктор Ющенко. Незрозуміло, як повинні лідери НУ допомогти з весіллям, але чоловік був переконаний, що саме так слід допомагати молодим громадянам.

  А от відносно  питань політичного напрямку, то Наливайченко заявив про судові сюрпризи колишнім нашоукраїнівцям: "На сьогоднішній день  казна "Нашої України" порожня і декого очікують судові сюрпризи".

  Багато уваги було приділено і теперішній владі, котрій за словами пана Валентина залишилося недовго. "Сьогодні влади в Україні не має",- вважає Наливайченко.

  Опісля закінчення зустрічі Зіновій Шкутяк привітав пана Наливайчекна з минувшим днем народження і подарував ікону.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150