Соловей: Не можна лише сидіти у теплих залах і рвати на собі вишиванки…

 • 180x150
 • Опубліковано:

  «Якщо 1 грудня не відбудеться сесія регіональних рад у місті Київ, як це було задекларовано більшістю міськради Івано-Франківська, то 2 грудня я зроблю прес-конференцію і покажу пальцем на ті політсили через яких такий з’ізд був зірваний», – заявив депутат міської ради Івано-Франківська Юрій Соловей під час програми "Право знати" на радіо "Західний полюс".

  «Тому що не можна сидіти у теплих залах і рвати на собі вишиванки, потрібно публічно висловити свій протест щодо справді важливих для громадян України питань скасування антинародної Пенсійної реформи, здирницького Податкового кодексу, зняття пільг з простих людей та обмеження політичної свободи та політичних репресій», – каже лідер фракції «Удар-Громадський форум».

  Спільно з представниками інших регіонів ми повинні підняти суспільний резонанс і змусити центральну владу прислухатись до представників регіональних громад, – вважає Соловей.

  Нагадаємо, що тижнем раніше під час сесії міської ради м. Івано-Франківськ Юрій Соловей та його колеги по фракції домоглися прийняття рішення про спільне засідання місцевих рад під стінами ВРУ.

  Мета засідання: виступити проти антинародних дій влади, а зокрема ігнорування неодноразових звернень регіональних місцевих рад щодо Пенсійної реформи, Податкового кодексу, політичних репресій, скасування пільг і пенсій ветеранам тощо. Згідно з рішенням «Про питання проведення спільного засідання місцевих рад 1 грудня 2011 року» міська рада повинна звернутися до тих обласних рад і міських рад обласних центрів України, де перемогу здобули національно-демократичні сили (Волинська, Закарпатська, Львівська, Тернопільська обласні ради та Київська, Луцька, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Ужгородська, Черкаська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська міські ради) з пропозицією провести спільне засідання відповідних рад 1 грудня 2011 року у м. Київ біля будівлі ВРУ.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150