Олександр Сич: «Лідерів Господь дарує цілій нації, а не якійсь окремій політичній силі»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  25 березня в Івано-Франківську біля пам’ятника Герєві України В’ячеславові Чорноволу відбувся мітинг-реквієм, участь в якому взяли керівники обласної і міської влади, лідери політичних партій і громадських організацій, жителі Івано-Франківська. Священики українських традиційних церков відслужили поминальну панахиду.

  Очільник прикарпатських свободівці, голова Івано-Франківської облради Олександр Сич поклав квіти до пам’ятника та висловив шану В’ячеславу Чорноволу.

  «Висловлюю низький поклін, шану В’ячеславу Чорноволу за його вагомий вклад у розбудову Української держави, розвиток позитивних суспільно-політичних національних процесів, що відбулися у результаті його діяльності як у країні в цілому, так і на Прикарпатті зокрема, наслідками яких ми маємо можливість сьогодні користатися», – зазначив Олександр Сич.

  Значну увагу голова обласної «Свободи» зосередив на проблемах лідерства в сучасному державно-політичному житті, охарактеризував риси, які були властиві В’ячеславу Чорноволу й яких так не вистачає багатьом теперішнім лідерам.

  Свободівець закликав вчитися цінувати національних героїв, визначних державних діячів не лише після їх смерті, але й робити це при житті.

  «Потрібно вчитися так цінувати велике і добре в суспільстві, як ми можемо це робити в родинному житті, бачачи, що хороше прослідковується в нашій дитині і його слід підтримувати. Допоки не навчимося цього, доти не будем мати лідерів, провідників, доти будемо нарікати, що в сьогоднішній час, у тій суспільно-політичній ситуації, яка склалася в Україні, нам бракує таких постатей як Чорновіл, Бандера, Коновалець, Шухевич, Ярослав і Слава Стецько… Навчімося у повсякденному житті цінувати велич!», – закликав Олександр Сич.

  Головний свободівець Прикарпаття зауважив, що лідерів, провідників Господь дарує цілій нації, а не якійсь окремій політичній силі чи партії. На його думку, національних лідерів необхідно цінувати незалежно від їх партійної належності.

  Світлу пам’ять В’ячеслава Чорновола та його дружини Атени Пашко, яка померла минулого тижня на 82-му році життя, учасники віча вшанували хвилиною мовчання.
   

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150