Володимир Єшкілєв відзначив свій 50-річний ювілей (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Відомий івано-франківський письменник Володимир Єшкілєв народився 23 травня 1965 року. А 26 травня 2015 року його 50-річний ювілей вирішили відзначити виставкою "Окультний Єшкілєв", котра відкрилась у Літературному музеї Прикарпаття. На ній публіці представили більшість книг письменника.

  "В цьому приміщенні страшенно добра енергетика. Це залежить від людей, а господарі тут добрі. Так вийшло, що серед всіх цих експонатів музею сьогодні завівся один активний експонат, який тут ходить і говорить", – такими словами письменник розпочав зустріч.

  Привітати Володимира Єшкілєва з ювілеєм прийшов ледве не весь літературний "бомонд" Івано-Франківська – письменники, поети, літературні критики, видавці, журналісти, дирекція музею. Серед присутніх були Євген Баран, Володимир Смирнов, Степан Процюк, Ольга Деркачова, Ярослав Ткачівський, Іван Ципердюк, Марія Микицей, Ярослав Ясінський, Іван Бондарєв, Василь Бабій,  та інші.

  "Я дуже вдячний за те, що тут на моє 50-ліття зібралися люди колосального калібру. Кожен з вас є особистістю, є майстром, несе в собі колосальний потенціал. Зараз для мене на перший план вийшло таке завдання – залишити все зайве в минулому. В 50 років вже можна дуже багато речей спокійно і ненапружено залишити за бортом свого корабля, викинути баласт. В 40 років ще ні – цього всього шкода, ти ще тримаєшся за той чемодан без ручки, думаєш, що воно цінне і воно тобі ще пригодиться. А зараз ти вже знаєш, що можна викидати – не знадобиться. Пішло воно все нафіг! І тепер твій корабель плистиме швидше і веселіше. Це таке собі щастя 50-річних, хто досягнув – той собі десь про це знає. А хто ще не досягнув – знайте, ви колись будете такими ж задоволеними, щасливими і самодостатніми, як я зараз. Насправді, зараз я є щасливою людиною – мені вже не треба клікати на прізвище "Єшкілєв" в гуглі, дивитись, скільки там є лайків і лінків. І це є велике щастя, я просто ділюсь з вами радістю", – виголосив промову Володимир Єшкілєв.

  Пропонуємо читачам Стику поглянути, як це було.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150