Міський голова Івано-Франківська звільнив керівника управління архбудконтролю Рибака. Наступний Нижник?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Тарас Рибак звільнений з посади начальника управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

  Таку інформацію оприлюднив сайт Фіртка.

  Причиною звільнення, за інформацією видання, стала незадовільна, на думку міського голови Руслана Марцінківа, робота управління.

  Раніше Тарас Рибак працював заступником начальника та начальником інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Івано-Франківській області до її ліквідації в серпні 2014 р.

  У липні того ж року активісти “Правого сектору” звинувачували Рибака в отриманні хабарів від підприємців-забудовників і вимаганні грошей від інспекторів ДАБІ. Тоді йому пропонували добровільно піти у відставку, на що отримали відповідь, що інспекцію вже й так ліквідовують.

  Незважаючи на протести активістів, міський голова Руслан Марцінків у березні минулого року таки призначив Рибака начальником новоствореного управління ДАБК.

  Джерела СТИКу у виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради підтвердили зазначену інформацію.

  Крім того, СТИК дізнався, що Руслан Марцінків має намір звільнити чи, щонайменше, понизити у посаді начальника департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини Дмитра Нижника. Міський голова теж невдоволений тим, як Нижник здійснює керівництво департаментом та постійними скандалами при розгляді питань про забудови.

  (Visited 151 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *