• 180x150
 • Відомий український журналіст Юрій Бутусов розповість в Івано-Франківську про гібридну війну

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківську відбудеться зустріч з відомим українським журналістом, оглядачем видання “Дзеркало тижня”, головним редактором сайту Цензор.нет Юрієм Бутусовим.

  Зустріч відбудеться 21 серпня в рамках проекту “Українська журналістика в умовах гібридної війни” в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького (вул. Коновальця, 35, 405 аудиторія).

  Цього дня Юрій Бутусов візьме участь у круглому стілі для журналістів та громадських активістів на тему “Гібридна війна під час гібридного миру”.

  До участі у заході запрошуються  представники ЗМІ, громадські активісти, студенти та усі зацікавлені. Реєстрація за посиланням:  https://goo.gl/forms/ceG7ccWbilTr35sv2

   Про проект “Українська журналістика в умовах гібридної війни”:

  Мета проекту – забезпечити підготовку представників івано-франківських ЗМІ до ефективної роботи в умовах військового конфлікту між Україною та Росією, до професійного висвітлення оперативної інформації та вміння об’єктивно оцінювати її потік з різних джерел; а також навчити протистояти методам гібридної війни, яку ведуть російські мас-медіа.

  В рамках проекту буде проведено серію навчальних семінарів для журналістів та кореспондентів місцевих та національних ЗМІ. Запрошуємо до співпраці та слідкуйте за анонсами.

  Проект впроваджує Івано-Франківський прес-клуб реформ у партнерстві із Регіональним туристично-інформаційним центром за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди виконавців, учасників проекту не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

  Контакти:

  e-mail: ukr.journalism@gmail.com
  Facebook: https://www.facebook.com/ukr.journalism/
  YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCmRiFbFaUoxWQB3SNa9AOrw
  тел.: (066) 683-26-25, Іван Зелик, координатор проекту.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *