• 180x150
 • Євстахій Крижанівський залишається ректором ІФНТУНГу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора працівники та студенти Івано-Франківського національного технічного технічного університету нафти і газу обирали ректора.

  Процес був максимально схожим до державних виборів – з кількома дільницями, бюлетенями, комісіями, мокрими печатками та таємним голосуванням. Волевиявлення тривало з 9 ранку до 15:00 в Івано-Франківську, Калуші та Бурштині.

  Претендентами на посаду виступили Євстахій Крижанівський (діючий ректор, повний кавалер ордена «За заслуги», академік Національної академії наук України, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор технічних наук, професор), Олександр Петровський (доцент кафедри розробки та експлуатації нафтових родовищ Інституту нафтогазової інженерії цього ж університету, доктор технічних наук, професор) та Дмитро Вольченко (завідувач кафедри польової нафтогазової геофізики, доктор фізико-математичних наук, професор).

  За інформацією КУРСу, явка на виборах склала 96%. У самому університеті за попереднім підрахунком голоси розподілилися так: за Євстахія Крижанівського – 679, за Олександра Петровського – 156, за Дмитра Вольченка – 72, зіпсуті бюлетені – 18, не підтримали жодного з кандидатів – 38.

  Читайте також: Як журналісти за допомогою поліції “проривалися” в ІФНТУНГ (ВІДЕО)

   

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *