Головне, що у 2017 році не було втрат серед особового складу по службі – Віктор Шкутов

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ми продовжуємо цікавитись у відомих прикарпатців про події, які їм найбільше запам’ятались у 2017 році.

  Першим з високопосадовців області коментар СТИКу надав Віктор Шкутов, начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

  За всю країну говорити не буду, скажу про роботу. Найкраще, що було в 2017 році це те, що не було втрат серед особового складу на службі“, – відзначає Віктор Володимирович.

  До слова, співробітники поліції Прикарпаття впродовж року постійно проходили службу в районі проведення АТО на Донеччині.

  Також нам вдалось втримати криміногенну ситуацію в області (зниження рівня злочинності на 15%, розкрито на 900 злочинів більше та до суду скеровано на 650 злочинів більше, ніж минулого року)“, – ділиться позитивною статистикою полковник Шкутов.

  Важливим фактором для покращення роботи стало отримання з МВС та НПУ 18 нових гібридних автомобілів “Mitsubishi Outlander”, які тепер патрулюють вулиці наших населених пунктів, вважає очільник поліція Прикарпаття.

  Також важливим і позитивним моментом він відзначає співпрацю з органами влади та місцевого самоврядування, розширення мережі системи відеоспостереження в населених пунктках та на автошляхах.

  Однак є ще багато над чим працювати, в першу чергу – це проблематика дорожньо-транспортного травматизму, профілактика та розкриття крадіжок, покращення матеріально-технічного забезпечення“, – наголосив начальник ГУ НП в області

  Загалом, Віктор Шкутов по шкалі від 1 до 10 оцінив 2017 рік у 8 балів.

  (Visited 124 times, 1 visits today)
 • 180x150