Прикарпатська “Модель ХL” стала обличчям відомого бренду (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Марія Павлюк з Івано-Франківська, яка перемогла у проекті “Модель ХL”, стала обличчям бренду Андре Тан для пишних жінок і знялася у провокаційній фотосесії з оголеними чоловіками-моделями, пише ТСН.

  У середу, 21 лютого, відбувся прес-сніданок, під час якого дизайнер і суддя першого сезону проекту “Модель XL” на “1+1” Андре Тан представив колекцію для пишних жінок “А.Tan plus”.

  Для лук-буку нової колекції дизайнера Марія Павлюк знялася в провокаційній фотосесії з оголеними чоловіками-моделями. Спокусливі образи переможниці проекту “Модель XL” підкреслили її привабливі форми, а стильні вбрання, за словами Андре Тана, відповідають модним трендам сезону. Уже найближчим часом фото Марії в дизайнерському вбранні з’явиться на білбордах у всій країні, а саму колекцію можна буде придбати в магазинах бренду.

  Андре Тан був членом журі першого сезону проекту, крім нього учасниць оцінювали Катя Осадча, Влад Яма і Тетяна Мацкевич. Наразі триває кастинг на другий сезон проекту “Модель XL”, взяти участь можуть дівчата 18 до 32 років. Для цього необхідно заповнити анкету на сайті телеканалу “1+1”.

    

 • 180x150