На Прикарпатті попрощались з бійцем, який загинув минулого тижня під Маріуполем

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Іван Жекало родом з села Голинь Калуського району загинув 19 квітня під Маріуполем. У неділю, 22 квітня, земляка провели в останню путь рідні, побратими і громада села.

  19 квітня у зоні бойових дій на Донбасі загинув 46-річний Іван Жекало. Загиблий з 2014 року служив в батальйоні міліції особливого призначення “Івано-Франківськ”, куди пішов добровольцем. У листопаді йому мало б виповнитись 47 років, пише СТИК з посиланням на Вікна.

  У прикарпатця залишилось двоє неповнолітніх синів. Богдан навчається в третьому класі, Дмитро — в одному з коледжів Калуша. Чоловік розлучений, вдома його чекала старенька мама. Іван Жекало був з багатодітної родини. До того, як пішов на схід, працював у поліції.

  У неділю, 22 квітня, земляка провели в останню путь рідні, побратими і громада села.

  Військовий капелан отець, настоятель церкви УПЦ КП у Маріуполі Любомир Кащій, родом з Калуша, згадує:

  “Як сумно і важко, коли йдуть від нас найкращі сини України, а ще важче, коли йдуть ті, з якими ти постійно працював і спілкувався. Ще 7 квітня на Благовіщення Іван був у нас в церкві, а потім – у нас вдома розмовляли за чашкою кави про плани на свята і ось його вже немає… Царство небесне тобі, брате і воїне Іване, і вічний покій… Ми про тебе завжди будемо пам’ятати як про чудову людину і патріота України!….”.

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150