“Любий друг”: чуттєва співачка Христина Соловій запрошує франківців на музичне побачення

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Пов’язане зображення

  26 жовтня до Івано-Франківська завітає з сольним концертом неперевершена Христина Соловій. Співачка представить новий альбом “Любий друг”.

  Коли за вікном тумани й дощить, так хочеться пройтись тихим осіннім парком, огорнутим у сутінки, перебираючи опале листя ногами, дослухаючись до його таємничого шурхотіння, слухаючи улюблені “Хто, як не ти”, “Тримай” і “Fortepiano”…

  І немає жодного бажання відпускати це чудове відчуття гармонії й на мить! Є в цьому часі якась особлива романтика, коли без упину мріється…

  Помріймо разом під звуки проникливого вокалу ніжної та романтичної Христини Соловій. Не пропустіть її сольного концерту, що відбудеться 26 жовтня у Драматичному театрі імені Івана Франка.

  Вирушивши в концертний тур Україною, Христина Соловій поспішає до Івано-Франківська з презентацією своєї нової платівки, аби поділитися зі слухачами творчим доробком, пише Стик з посиланням на Курс.

  Христину зворушує те, що її авторські пісні так глибоко западають у душі людей, що вони співають із нею в унісон не лише під час концертів, а й намугикують улюблені мотиви й у повсякденні: поспішаючи на роботу, їдучи в авто чи просто гуляючи під зоряним небом.

  “Коли під час концерту люди співають мої пісні, я вкотре переконуюсь, що це – справа мого життя”, – ділиться співачка.

  Новий альбом Христини, який вона представить у нашому місті, днями вийшов у світ під назвою “Любий друг”. Платівка присвячена ліричному героєві – любому другові, який надовго оселився в душі співачки і є її своєрідним духівником та однодумцем, який дивиться на світ її очима, переживає ті ж емоції та цілковито заглиблений у її світогляд.

  Розповідаючи про роботу над новим альбомом, Христина зізнається, що пісні, які ввійшли до нього, не були написані спеціально під реліз.

  “Я писала свої пісні не для альбому і не була впевнена, що вони отримають своє повноцінне життя, що будуть вивірені до найменших деталей, як це я зробила зараз”, – говорить вокалістка.

  Створені в різний час і за різних життєвих ситуацій, авторські композиції співачки акумулювали в собі таку потужну енергетику й експресію, яку можна відчути, лише спільно проживши разом із авторкою ті ж ключові моменти. Тож це, мабуть, краще назвати відвертими особистими історіями чи радше рецепціями на події, людей, почуття та обставини…

  Хочете зустрітись із іншою, незнаною Христиною Соловій і познайомитись із “Любим другом”?

  Результат пошуку зображень за запитом "Христина Соловій"

  Приходьте на концерт 26 жовтня в Івано-Франківську! Подаруйте своїм коханим і близьким людям чудовий вечір, провівши його в атмосфері мелодійної інтимності! Це буде незабутньо, проникливо і натхненно…

  Придбайте квитки на сольний концерт Христини Соловій 26 жовтня в Івано-Франківську!

  Не проґавте шанс повною мірою відчути справжній музичний екстаз!

  Пов’язане зображення

  Замовляйте квитки на нашому сайті чи купуйте в мережі кас міста, однак не зволікайте! Адже потрапити на презентацію нового альбому Христини Соловій хочуть не лише іванофранківці, а й ті, кому не вдалось побувати на її концерті в Чернівцях і Житомирі.

  Придбайте квитки за найвигіднішими цінами, без переплат і сервісного збору – та будьте впевнені, що цього музичного побачення з неперевершеною Христиною Соловій Ви точно не пропустите!

  До зустрічі 26 жовтня в Івано-Франківську!

  Христина Соловій в соціальних мережах:

  facebook.com/khrystyna.soloviy

  youtube.com/khrystynasoloviy

  instagram.com/soloviyka

  soundcloud.com/khrystyna-soloviy

  (Visited 75 times, 1 visits today)
 • 180x150