Харизматичний косівчанин Богдан Юсипчук став обличчям нової колекції відомого дизайнера (фото+відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результат пошуку зображень за запитом "Богдан Юсипчук"

  Найкрасивіший чоловік планети з Прикарпаття разом з відомими блогерами стали обличчям нової колекції українського дизайнера.

  Нещодавно Андре Тан представив нову колекцію Осінь-Зима 18’19 для свого однойменного бренду Andre Tan, пише Стик з посиланням на gazeta.ua. У зйомках look book взяли участь відомі інтернет – блогери: Аліса Чекорска, Богдан Юсипчук, Андрій Трушковський, Таня Прентковіч, Софія Стужук, Таня Парфіліева, Діана Глостер і Яна Станішевська.

  «Цієї осені напевно всім хочеться одягнути на себе затишок, саме тому в своїй колекції ми зробили на цьому акцент. Теплі в’язані светри, вільні пуховики, over size – це те, в чому буде зручно і комфортно всім і всюди », – поділився Андре Тан.

  Також дизайнер рекомендує придбати кілька речей білизняного стилю і не боятися поєднувати на перший погляд абсолютно непоєднувані фактури: твід і лак, шерсть і мереживо, денім та в’язка, пальтова тканину і болонья.

  Найгарніший чоловік світу Богдан Юсипчук мріяв бути обличчям колекції Андре Тана і не знав, як запропонувати свою кандидатуру. Під час зйомок шоу “Модель XL”, де обидва є суддями, наважився обговорити свої амбіції з дизайнером. Через день бренд запропонував співпрацю.

  Нагадаємо, актор театру і кіно з Прикарпаття Богдан Юсипчук був визнаний найгарнішим чоловіком на світовому конкурсі Mister Sea World 2018.

  (Visited 133 times, 1 visits today)
 • 180x150