Зірковий прикарпатець Василь Вірастюк долучився до написання листа ”московському шайтану’ (фото+відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Популярні українські музиканти та актори знялися в ролику, присвяченому Дню захисника України, передавши послання президенту Росії Володимиру Путіну.

  Результат пошуку зображень за запитом "Українці виконали ролі козаків, відтворивши процес написання легендарного листа. Але в даному випадку не турецькому султану, а “московським шайтанові, Володимиру-настамнету”"

  Відео опубліковано на Facebook сторінці “Країна FM”. Українці виконали ролі козаків, відтворивши процес написання легендарного листа. Але в даному випадку не турецькому султану, а “московським шайтанові, Володимиру-настамнету” -пише Obozrevatel.

  “Головний контент – це лист, написаний українськими козаками в 1676 році, де все, слово в слово, підходить під даний, коли кожен український військовий, який захищає нашу країну від ворога на сході, напевно, підписався б під таким листом! Ми змінили в тексті тільки адресата!”, – сказано в підписі до відео.

  Артисти адресували Путіну практично всі ті ж слова, що свого часу козаки написали турецькому султану: “Ти шайтан, чорт московський, проклятого чорта брат і товариш, самого Люцифера секретар. Який ти в чорта лицар, коли голою ср*кою їжака не вб’єш … Щоб у тебе ср*ка поперек лопнула, а при ходьбі ляскала!”

  “Ось так запорожці тобі написали. Не будеш ти навіть свиней наших випасати, не те, щоб над Україною панувати. І поцілуй в ср*ку нас!” – додали вони.

  Відзначимо, в зйомках взяли участь Василь Вірастюк, Сергій Танчинець, Віктор Бронюк, Олег Собчук, Мирослав Кувалдін, Сашко Лірник, Сєня Присяжний та інші.

  (Visited 44 times, 1 visits today)
 • 180x150