Скандальний журналість Майкл Щур висміяв рекорд франківських чиновників з наголовниками (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У новому випуску програми “#@)₴?$0” з Майклом Щуром ведучі кепкували з міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа та його підопічних, які встановили рекорд України з “найбільшої кількості людей у наголовниках в одному місці”.

  Результат пошуку зображень за запитом "Майкл Щур висміяв рекорд франківських чиновників з наголовниками."

  Рекорд України у наголовниках із зображенням фруктів, овочів та м’яса, в якому взяли участь івано-франківські чиновники, не оминув увагою відомий ведучий Майкл Щур, пише Стик з посиланням на Курс.

  “Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків натягнув собі на голову паперове яблуко, і його підтримало 700 людей! Так в Україні з’явився рекорд із  найбільшої кількості людей з наголовниками на одній локації”, – висміює подію Майкл Щур.

  “Якщо ви подивитеся на цей флешмоб з космосу, то побачите не лише тарілку здорової їжі, але й мера Івано-Франківська, який еволюціонує просто на очах. Раніше він освячував ліфти та закликав освятити сцену після виступу гурту “Хамерман знищує віруси”, – нагадав Щур. – А ось він співавтор унікального рекорду”.

  Також Щур зазначив, що не все, що здорово їсти, здорово виглядає на голові.

  “Ось, наприклад, діти із наголовниками з філе курятини. Побачивши це, користувачі соцмереж віднайшли у своїй хворобливій уяві купу яскравих аналогів”, – додав ведучий розважального шоу.

   

  Нагадаємо, цього тижня в Івано-Франківську 773 особи у наголовниках із зображенням фруктів, овочів, м’яса, каші та склянок з водою встановили рекорд України з “найбільшої кількості людей у наголовниках в одному місці”. Кумедні світлини з флешмобу масово поширюють користувачі соцмереж, висміюючи міських посадовців.

  (Visited 81 times, 1 visits today)
 • 180x150