Зіркову франківчанку визнали кращою кіноакторкою року

 • 180x150
 • Опубліковано:

  26 жовтня у кінотеатрі “Жовтень” в Києві відбулася церемонія нагородження премії “Кіноколо”, що відзначає досягнення українського кіно від імені спільноти кінокритиків.

  Результат пошуку зображень за запитом "ірма вітовська"

  Повідомляється, що процедура голосування була повністю демократичною: у ній взяли участь 33 експерта, які є членами Міжнародної федерації кінопреси. За підсумками голосування найкращим повнометражним ігровим фільмом року журі обрало драму Сергія Лозниці “Донбас”, яка в травні отримала приз за найкращу режисуру у програмі “Особливий погляд” Каннського кінофестивалю. Також Лозниця переміг в номінації “Найращий режисер”.

  Найкращим актором 2018 року був обраний В’ячеслав Довженко, який зіграв командира захисників Донецького аеропорту у фільмі “Кіборги”.

  Найкращою актрисою 2018 року сталаівано-франківська акторка Ірма Вітовська, яка отримала нагороду за роль баби Прісі в містичній драмі про життя в Чорнобильській зоні відчуження “Брама”.

  Переможницею в номінації “Відкриття року” в свій день народження стала режисер Марися Нікітюк, яка представила драму дорослішання “Коли падають дерева”.

  Премію “Кіноколо” за найкращий короткометражний фільм отримав Дмитро Сухолиткий-Собчук за кінострічку “Штангіст”. Фільм розповідає про справжню ціну перемоги в професійному спорті.

  Найкращим документальним фільмом 2018 року став “Дельта” Олександра Течинського. Стрічка оповідає про тяжке життя мешканців міста Вилкове на Дунаї, які заробляють риболовлею і збором очерету, пише Стик з посиланням на Максимум.

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150